top of page

Pomoc dla Nadii

Szanowni Państwo! Społeczność szkolna STO chciałaby się włączyć w pomoc dla małej Nadii Gebauer, mieszkanki naszego miasta, która walczy z chorobą SMA, czyli z rdzeniowym zanikiem mięśni. Informujemy w jaki sposób można wspomóc Nadię w naszej szkole: 1) wpłata gotówki do specjalnej puszki ze zdjęciem Nadii, która będzie wystawiona w sekretariacie szkoły; 2) zbiórka używanej odzieży, butów, firan i plastikowych nakrętek – przedmioty te należy dostarczyć do sali 112.

Powyższe działania są uzgodnione z rodzicami Nadii i prowadzone w podobny sposób w różnych instytucjach na terenie Miasta Szczecinek.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę dla Nadii.

Udowodnijmy po raz kolejny, że nasza społeczność szkolna ma wielkie serce i chętnie niesie pomoc potrzebującym dzieciom!

Chcielibyśmy przy tej okazji wspomnieć, że uczennice naszej szkoły brały udział w koncercie charytatywnym na rzecz Nadii, który odbył się w sobotę 04.03.23r. w Kinie Wolność w Szczecinku. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. występy Zespołu Rebelia (z udziałem Liliany Figlewskiej z kl. I SSP i Julii Koczwary z kl. I SLO), AIDA (z udziałem naszych uczennic: Maliny Deneszewskiej z kl. I SSP, Klary Pieczyńskiej-Bakuła z kl. II SSP i Zuzanny Pieczyńskiej-Bakuła z kl. I SLO) oraz Studia Wokalnego SAPiK, w którym uczestniczyły Urszula Pawłowska z kl. I SSP, Kalina Antoniak i Otylia Rogalska z kl. III SSP.

Jesteśmy dumni z naszych uczennic i zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w pomoc dla chorej Nadii.bottom of page