top of page

English Talent Contest

Na Konkursie Talentów w Języku Angielskim English Talent Contest frekwencja dopisała, a nasi uczniowie świetnie wypadli! Brawa należą się wszystkim wykonawcom i ich opiekunom. W konkursie zobaczyliśmy 26 odważnych występów, w tym 18 solistów z kl 4-6, 4 solistki z kl 7-8 i 4 zespoły/duety. Poza konkursem mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl "Calineczka", w którym wystąpili uczniowie klas drugich naszej SSP i dzieci z Przedszkola Miś, a także usłyszeć, jak śpiewają uczennice kl 3 SSP i licealiści. Dziękujemy naszym jurorom: p. Włodzimierzowi Piesiakowi, p. Magdalenie Dawcewicz i p. Jonathan'owi Jardine.


W kategorii solo kl 4-6:

I miejsce - Marta Murawska z SP1

II miejsce - Maria Mierzejewski z SP1

III miejsce - Lidia Ruczyńska z SSP STO

Wyróżnienia: Emilia Suchocka z SSP STO, Hanna Zawrot z SP7, Agata Anderman z SP7 i Natalia Biernacka z SP4


W kategorii zespoły kl 4-6:

I miejsce - Ksenia Łęczycka i Aleksandra Piekarska z SP6

II miejsce - Valeria Huk, Bohdana Voloshchuk, Daria Voloshyna i Eleonora Wizma z SP4

III miejsce - Hanna Zajączkowska i Oliwia Wdowiak


W kategorii solo kl 7-8:

I miejsce - Nikola Biedula z SP7

II miejsce - Hanna Chałaczkiewicz z SP6

III miejsce - Hanna Lipczewska z SP4

Wszystkim gratulujemy


Nasza impreza nie odbyłaby się bez finansowego wsparcia sponsorów, którymi byli: Miasto Szczecinek, Zarząd Główny Społecznego Towarzystwa Oświatowego, Firma WZ Eurocopert, Miejska Energetyka Cieplna MEC Szczecinek, Pomorski Ośrodek Maszynowy „POM-EKO”, Przedsiębiorstwo Lagro z Okonka, Schneider-Electric Polska, Wydawnictwo Szkolne Macmillan Polska. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Naszymi konferansjerami byli Anna Siegert i Julian Mrozicki, oboje z kl 2 SLO. Prezentację obsługiwał Łukasz Baryło z kl 2 SLO. Osobami technicznymi na scenie byli Nikodem Wollny i Adam Ćwikła, oboje z kl 8 SSP, a dyplomy wypisały pięknie Hanna Cegiełka i Karolina Kaszyńska z kl 1 SLO.

Na scenie kina wystąpili dla nas także nasi uczniowie: Michalina Paszkiewicz z kl 4, trio z kl 3 w składzie: Natalia Roman, Kalina Antoniak, Otylia Rogalska, Weronika Borowska z kl 1 SLO, duet z kl 2 SLO: Patrycja Stefanik i Paula Wiśniewska, oraz nasz absolwent Adam Dąbrowski.

To była bardzo udana impreza


bottom of page