top of page

TY TESZ 2020 rozpoczęty

Dziś "Świat się kręcił wokół...bajki". Jak żyć z ludźmi? Jak żyć na ziemi? Na te i inne pytania poszukiwaliśmy odpowiedzi w bajkach. Dzisiaj kolor zielony!

Drugi dzień.Myśl przewodnia: EMPATIA. Kolor: Czerwony. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali młodszym i starszym rówieśnikom serduszka z sentencjami.

Różnorodność Kolor: Niebieski. Podczas spotkań profilaktycznych Pani Izabela Jadwiżyc przypomniała uczniom o zachowaniach prozdrowotnych i antyzdrowotnych. Poruszyła także problematykę zapobiegania cyberprzemocy i jej znaczenia dla zdrowia emocjonalnego. Na koniec programu starsi uczniowie wzięli udział w koncercie Trio Acustic Jazz.

Czwarty dzień. Hasło: Szacunek. Kolor: Biały. Podczas spotkań w auli dzieci i młodzież zmierzyła się z pojęciem asertywnosci. Podczas scenek dramowych przygotowanych z pomocą wychowawców mogliśmy podziwiać różne interpretacje asertywnego stylu zachowania w odróżnieniu od zachowania agresywnego czy też uległego. Dzień pełen wrażeń i pozytywnej energii.

dzień Tolerancji Empatii i Szacunku - Dzień Piąty. Kolor Żółty. Hasło: Uśmiech. W dniu uśmiechu wśród klas 0-III SSP STO rozstrzygnęliśmy plebiscyt życzliwości. Wyróżnione osoby otrzymały dyplomy oraz upominek. Gratulacje! Młodzież z klas 6-8 SSP oraz SLO wzięła udział w projekcie pt. NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA poprowadzonym przez formację RYMCERZE. Spotkanie miało na celu zapobieganie ryzykownym zachowaniom młodzieży. Było swoistym ostrzeżeniem przed używaniem narkotyków oraz alkoholu jako przyczyną REGRESU w życiu młodego człowieka. RYMCERZE poprzez kulturalny rap rozbudzili w nas wiele pozytywnych emocji i inspiracji do rozwoju osobistego.Dziękujemy za spotkanie

bottom of page