top of page

Dzień Tolerancji


Dnia 21 stycznia w naszej szkole odbywał się dzień tolerancji z projektu Tygodnia Tolerancji Empatii i Szacunku „TY TESZ”. Wszyscy uczniowie szkoły mieli za zadanie ubrać się na zielono.

Klasy I-III SSP uzupełniały serduszka, wyrażając swoje zdanie na temat tolerancji.

Około godziny 12.00 rozpoczął się wykład z panem Adamem Łabędzkim dla grup klas IV, V, VI, VII SSP pod tytułem „Relacje: Sprawca? Ofiara? Świadek?”, z którego uczniowie mogli dowiedzieć się, czym objawia się przemoc psychiczna, fizyczna, jakie są jej rodzaje i jak jej unikać.

Zaraz po wykładzie dla młodszych uczniów naszej szkoły odbyło się drugie spotkanie dla młodzieży klas VIII, III SG, I, II, III SLO, w którym pan Adam poruszył temat „Komunikacji plemiennej”. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się, jak słowa wymawiane lub pisane przez nas w Internecie wpływają na samoocenę odbiorcy i jak zmieniła się komunikacja na przestrzeni lat. Po zajęciach teoretycznych uczniowie zrobili sobie wspólne zdjęcie.

#SG #SSP #SLO

bottom of page