top of page

Po raz kolejny Świątecznie i wyjątkowo


Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie Zespołu Szkół Społecznych STO wraz z nauczycielami zorganizowali Koncert Wigilijny w Kinie Wolność. W tym roku, w czasie Koncertu zbieraliśmy pieniądze na rzecz chorej na ostrą białaczkę Gabrysi Tubisz.

Wyróżnieni filmowcy i stypendyści

Na samym początku głos zabrał pan Dyrektor, Wiesław Suchowiejko, który wręczył stypendia wyróżniającym się w nauce uczniom. Nie można było nie wspomnieć o sukcesach Zespołu Akcja Animacja. Pokazany został również film pt. „Życie” , w którym wykorzystano makietę wykonaną przez pana Jerzego Gasiula.

Świąteczna atmosfera

W ten wyjątkowy wieczór mogliśmy się przenieść w magiczny świat baśni. W Święta wszystko jest możliwe, dlatego też na scenie pojawili się m.in. Ebenezer Scrooge, Pinokio, Kopciuszek, Dziewczynka z zapałkami, Czerwony Kapturek. Między scenkami teatralnymi śpiewaliśmy kolędy i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Atmosferę wyjątkowego wieczoru dodatkowo tworzyły scenografia, kostiumy oraz prezentacje w tle, a także układy taneczne uczniów najmłodszych klas SSP.

Dziękujemy serdecznie organizatorom Koncertu oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom Zespołu Szkół Społecznych STO oraz rodzicom życzymy spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie.

#SSP #SG #SLO

bottom of page