top of page

Dzień mamy w SSP


Dnia 29 kwietnia uczniowie klas zerówki, pierwszych i drugich podstawówki naszej szkoły obchodziły uroczyście Dzień Matki. Część artystyczna wydarzenia składała się z recytacji wierszy, przedstawienia teatralnego, opowiadającego o stokrotce oraz z piosenki zagranej na cymbałkach. Podczas uroczystości nasi uczniowie składali również życzenia swoim mamom oraz wręczali im własnoręcznie wykonane prezenty. Wszystkie mamy były niezwykle poruszone występami swoich dzieci i szczęśliwe z możliwości ujrzenia ich na scenie.

Poniżej krótki wywiad z jedną z mam.

-Jak podobały się Pani życzenia składane przez synka z okazji Dnia Mamy?

-Naprawdę zrobiło mi się bardzo miło. Dostałam też fantastyczną laurkę, którą sam narysował.

-A jak ocenia Pani przedstawienie przygotowane przez uczniów?

-Bardzo się śmiałam, bo dzieciaki miały świetne kostiumy i zabawne kwestie. Myślę, że jak na pierwszą klasę wyszło to super.

-Czy chciałaby Pani, aby tego typu uroczystości były organizowane częściej?

-Oczywiście, to świetna zabawa nie tylko dla naszych dzieci, ale również dla nas rodziców. Osobiście sama bym im z chęcią pomagała w organizacji następnego wydarzenia.

-Dziękujemy za rozmowę.

Uroczystość Dnia Matki w SSP minęła w miłej i radosnej atmosferze. Przygotowaniem wydarzenia zajęły się Panie: Bożena Makowska - Niemiec, Joanna Jankowska, Magdalena Paluch, Danuta Siwek i Anna Łukaszewicz – Perska, za co serdecznie im dziękujemy.

#SSP

bottom of page